Jazda próbna

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin jazdy próbnej

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Ford używane

Ford Nowy Sącz

 
MAPKA DOJAZDU  podkarpacie


Recepcja salonu
pn.-pt. 7.00 do 18.00
sobota 7.00 do 14.00

 
Marzena Kaczor
tel.18 4140414
fax.18 4140418
recepcja@wikar.pl
Monika Kyć
tel.18 4140414
fax.18 4140418
recepcja@wikar.pl

Samochody nowe 
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 9.00 do 14.00

Marek Krzemień
Szef sprzedaż
tel.18 4140410
kom.601 281 300
marek@wikar.pl 

 
Rafał Pędzich
Kierownik sp. flotowej
tel.18 4140426
kom.603 353 252 
rpedzich@wikar.pl 

 

Wojciech Gryboś
Sprzedawca
tel.18 4140411
kom.603 807 194
wgrybos@wikar.pl
salon@wikar.pl

 
Mariusz Faron
Sprzedawca
tel.18 4140412
kom.695 699 696
​mfaron@wikar.pl
   

Ubezpieczenia, kredyty leasingi
pn.-pt. 9.00 do 17.00
sobota 9.00 do 14.00


Urszula Hejmej
Kredyty i leasingi
tel.18 4140415
kom. 667 997 994
uhejmej@wikar.pl
Monika Opoka
Sp. ds. Ubezpieczeń
tel.18 4140435
mopoka@wikar.pl
Anna Kempa
Sp. ds. Ubezpieczeń
tel.18 4140429
akempa@wikar.pl 

Serwis mechaniczny
pn.-pt. 7.00 do 18.00
sobota 7.00 do 14.00

Marian Łęczycki
Szef serwisu
tel.18 4140430
kom.601 143 783
mleczycki@wikar.pl
Zbigniew Stanek
Koordynator BSC
tel.18 4140445
kom.602 705 701
zstanek@wikar.pl
Paweł Florek
Doradca serwisu
tel.18 4140441
kom.691 618 444
pflorek@wikar.pl

Artur Sławecki
Doradca serwisu
tel.18 4140414 w 101
kom.601 510 518
aslawecki@wikar.pl

 
Łukasz Cyba
Doradca serwisu
tel.18 4140414 w 101
kom.691 689 444
lcyba@wikar.pl
 

Części zamienne i akcesoria
pn.-pt. 7.00 do 18.00
sobota 7.00 do 14.00

Szczepan Żmuda
Kierownik
tel.18 4140432
kom.604 322 212
szmuda@wikar.pl

 

Krzysztof Zygmunt
Sprzedawca
tel.18 4140432
​kzygmunt@wikar.pl


 
Marcin Orczykowski
Sprzedawca
tel.18 4140433
morczykowski@wikar.pl


 
     

Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 8.00 do 14.00
 

Jacek Borkowski
Doradca AZNN
tel.18 4140421
jborkowski@wikar.pl

 
Wojciech Magiera
Doradca AZNN
tel.18 4140421
kom.609 779 377
​wmagiera@wikar.pl
Zbigniew Żeliszewski
Doradca AZNN
tel.18 4140421
zzeliszewski@wikar.pl

Samochody używane
pn.-pt. 9.00 do 17.00
sobota 9.00 do 13.00
 

Tomasz Sieczko
Kierownik
tel.18 4444202
kom.607 997 994
​tsieczko@wikar.pl

 
Paweł Starczewski
Sprzedawca
tel.18 4444202
kom.601 889 459
​pstarczewski@wikar.pl
komis@wikar.pl
Mariusz Sawina
Sprzedawca
tel.18 4444202
kom.504 200 205
msawina@wikar.pl
komis@wikar.pl

Wynajem samochodów
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 9.00 do 13.00

Mirosław Łazar
Sp.ds.wynajmu
tel.18 4140421
kom.600 253 613
mlazar@wikar.pl