Ford Nowy Sącz
ul.Węgierska 168
tel. 18 414 0 414 salon@wikar.pl

Ford Kraków
ul.Zakopiańska 58
/CH Zakopianka/
tel. 12 294 94 94
krakow@wikar.pl

Ford Nowy Targ
ul.Podtatrzańska 3
tel. 18 264 93 00 wikarpodhale@wikar.pl

Reklama

 











 

 

 


 


 



Jak trafiłeś na stronę Ford Wikar?
Ze strony Ford Polska
Przez wyszukiwarki
Przez reklamę w internecie
Przez reklamę w mediach
Z polecenia znajomych
Inny sposób

dodaj do ulubionych

NOWY SĄCZ

 

WIKAR AUTORYZOWANY DILER FORD
K.ŻYTKOWICZ.W.ŻYTKOWICZ SPÓŁKA JAWNA

ul. Węgierska 168
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 414 0 414; fax 18 414 0 418
 


NIP: 734-10-13-881, REGON: 490564757

Bank: RAIFFEISEN BANK nr: 40 1750 1240 0000 0000 0109 3843

 

Mapka dojazdu 
 

Samochody nowe

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 800 - 1700
sobota: 900 - 1300
Szef Sprzedaży

Marek Krzemień
tel. 18 414 0 410, kom. 601 281 300
marek@wikar.pl

Szef Sprzedaży Flotowej Rafał Pędzich
tel. 18 414 0 426, kom. 603 353 252
rpedzich@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Wojciech Gryboś
tel. 18 414 0 411, kom. 603 807 194
salon@wikar.pl, wgrybos@wikar.pl
Recepcja Ogólna  Marzena Kaczor
tel. 18 414 0 414
recepcja@wikar.pl


Ubezpieczenia, kredyty, leasingi

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 800 - 1700
sobota: 900 - 1300
Specjalista ds. Kredytów i Leasingów Urszula Hejmej
tel. 18 414 0 415, kom. 667 997 994
uhejmej@wikar.pl
Specjalista ds. Ubezpieczeń Monika Opoka
tel. 18 414 0 435
mopoka@wikar.pl
Specjalista ds. Ubezpieczeń Anna Kempa
tel. 18 414 0 429
akempa@wikar.pl


Serwis mechaniczny

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 700 - 1800
sobota: 700 - 1400
Szef Serwisu   Marian Łęczycki
tel. 18 414 0 430, kom. 601 143 783 
mleczycki@wikar.pl
Koordynator BSC  Zbigniew Stanek
tel. 18 414 0 445, kom. 602 705 701
zstanek@wikar.pl
 Doradca Serwisowy  Paweł Florek
tel. 18 414 0 441, kom. 691 618444
pflorek@wikar.pl
Doradca Serwisowy Artur Sławecki
tel. 4140414 w 101,
aslawecki@wikar.pl
Doradca Serwisowy 

Łukasz Cyba
tel. 18 4140414 w 101, kom. 691689444
lcyba@wikar.pl

 

 

Części zamienne
i akcesoria

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 700 - 1800
sobota: 700 - 1400
Kierownik Działu Części  Szczepan Żmuda
tel. 18 414 0 432, kom. 604 322 212 
szmuda@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Części Krzysztof Zygmunt
tel. 18 414 0 432,
kzygmunt@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Części  Marcin Orczykowski
tel. 18 414 0 433
morczykowski@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Części Andrzej Niezgoda
tel. 414 0 432
aniezgoda@wikar.pl

  

Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 700 - 1800
sobota: 800 - 1400
Kierownik AZNN  Wojciech Magiera
tel. 18 414 0 421, kom. 609 779 377
wmagiera@wikar.pl
Recepcja AZNN  Bożena Janik
tel. 18 414 0 427,
blacharnia@wikar.pl
Doradca AZNN  Jacek Borkowski
tel. 18 414 0 421
jborkowski@wikar.pl
Doradca AZNN  Maciej Dąbrowski
tel. 414 0 421
mdabrowski@wikar.pl

 

Samochody używane

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 800 - 1700
sobota: 900 - 1300
Kierownik Działu Samochodów Używanych  Tomasz Sieczko
tel. 18 44 44 202, kom. 607 997 994
tsieczko@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych  Paweł Starczewski
tel. 18 44 44 202, kom. 601 889 459
pstarczewski@wikar.pl
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych  Mariusz Sawina
tel. 18 44 44 202, 504 200 205
komis@wikar.pl

 

Wynajem samochodów

Zapraszamy: 
poniedziałek - piątek: 800 - 1700
sobota: 900 - 1300
Specjalista ds. Wynajmu Samochodów  Mirosław Łazar
tel. 18 414 0 421, kom. 600 253 613
mlazar@wikar.pl

reklama prawa


 

 


  




 

 





 


  • Sportowa premiera Forda w Polsce
  • 26 marca 2014 roku rozpoczyna się Motor Show w Poznaniu. W tym roku Ford Polska zaprezentuje pełną gamę swoich samochodów na powierzchni 900 m2
  • więcej
  • Ford Fiesta ST samochodem roku
  • Od czasu wejścia do sprzedaży w marcu ubiegłego roku, ten niewielki samochód zdobył w Europie i na całym świecie aż 22 nagrody.
  • więcej
  • Ford Focus światowym liderem sprzedaży
  •  Trzecia generacja Forda Focusa znów sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Auto to wyprzedziło wszystkich konkurentów i jest aktualnie światowym liderem.
  • więcej

 

3