Ford Nowy Sącz
ul.Węgierska 168
tel. 18 414 0 414 salon@wikar.pl

Ford Kraków
ul.Zakopiańska 58
/CH Zakopianka/
tel. 12 294 94 94
krakow@wikar.pl

Ford Nowy Targ
ul.Podtatrzańska 3
tel. 18 264 93 00 wikarpodhale@wikar.pl

Reklama


 

 

 


 


 Jak trafiłeś na stronę Ford Wikar?
Ze strony Ford Polska
Przez wyszukiwarki
Przez reklamę w internecie
Przez reklamę w mediach
Z polecenia znajomych
Inny sposób

dodaj do ulubionych

Samochody używane

 

 Sprawdź pełną ofertę >

 

WIKAR -Samochody używane – SZUKASZ  SAMOCHODU?

KUP GO KORZYSTNIE I ŁATWO.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i odkupu samochodów używanych, dzięki czemu pozyskaliśmy szeroką grupę Stałych Klientów.

Nasze atuty to przede wszystkim:

 

 
Bogata Oferta samochodów używanych – w naszym komisie znajdują się samochody najpopularniejszych producentów w różnych nadwoziach i wersjach wyposażenia, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Jeśli w chwili obecnej nie posiadamy samochodu, który cię interesuje – zgłoś się do nas a sprowadzimy go dla Ciebie.

Pewne pochodzenie
- samochody sprzedawane przez nas są z pewnych i sprawdzonych źródeł. Wykwalifikowany personel, swoją wiedzą motoryzacyjną gwarantuje rzetelną weryfikację każdego samochodu na etapie wprowadzenia do oferty sprzedażowej.

 


 
Sprawdzony stan techniczny – wszystkie samochody znajdujące się w naszej ofercie przechodzą kontrolę stanu technicznego,ewentualne usterki są usuwane w serwisie zgodnie ze standardami producenta.
Dodatkowo, na życzenie Klienta oferujemy wykonanie w naszym serwisie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw eksploatacyjnych nabywanych samochodów na preferencyjnych warunkach.
Samochody używane posiadające certyfikaty jakości "Używane OK" są sprawdzone zgodnie z listą kontrolną producenta i dopuszczane do sprzedaży po wykonaniu wszystkich koniecznych czynności naprawczych i przeglądowych. Samochody te mogą zostać objęte programem Gwarancja 12.
 

Różnorodna oferta finansowa - współpracując z naszymi partnerami oferujemy szeroką gamę kredytów i leasingów samochodowych,zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Posiadamy konkurencyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania pod względem okresu kredytowania, wpłat własnych oraz uproszczonych procedur .

 
Szeroka oferta ubezpieczeń - oferujemy atrakcyjne pakiet ubezpieczeniowe lub też ubezpieczenia indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb z uwzględnieniem dotychczasowego przebiegu Twojego ubezpieczenia wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 

Karta Stałego Klienta – po zakupie pojazdu otrzymujesz Kartę Stałego Klienta, w ramach której uzyskujesz naszą opiekę oraz liczne korzyści i przywileje a specjalna polityka cenowa obniża koszty eksploatacji Twojego samochodu.
 
Kompleksowa oferta serwisowa - w serwisie wszystkie usługi wykonywane są przy zachowaniu wysokich standardów obsługi przez wykwalifikowany personel.
Podczas wykonywaniu poważnych napraw istnieje możliwość negocjacji cen.
Dla wszystkich naszych Klientów opracowaliśmy specjalny program 5PLUS, dzięki któremu Twój rabat na usługi serwisowe wzrasta, co roku o 5%.
Dział części zamiennych- proponuje części oryginalne oraz części, których jakość jest porównywalna z oryginalnymi w atrakcyjnych cenach.
Dzięki współpracy z największymi producentami opon (Michelin, Pirelli, Good Year, Continental, Dębica) zapewniamy markowe opony, którym możesz zaufać w najtrudniejszych warukach pogodowych. Nasi Doradcy Serwisowi pomogą w doborze właściwej opony dla Twojego samochodu a usługa montażu i regulacji może zostać wykonana na poczekaniu.
Jeśli miałeś kolizję drogową – zgłoś się do nas. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności oraz przywrócimy Twój samochodów do stanu sprzed kolizji w naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym.
 
 

 

WIKAR Nowy Sącz
Węgierska 168
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 4444202
kom. 601 889 459
kom. 607 997 994

 

reklama prawa


 


  
 

 

 


  • Tani serwis dla używanych Fordów
  • 279 złotych to cena pakietu usługi serwisowej Ford Motorcraft Service. Zarówno dla samochodów osobowych, jak i dostawczych.
  • więcej
  • Ford Kuga z nowym silnikiem diesla
  • Ford Kuga jest teraz dostępny z licznymi innowacjami, w tym z nowym, najmocniejszym w historii tego modelu silnikiem wysokoprężnym.
  • więcej
  • Ford Focus światowym liderem sprzedaży
  •  Trzecia generacja Forda Focusa znów sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Auto to wyprzedziło wszystkich konkurentów i jest aktualnie światowym liderem.
  • więcej

 

3