Jazda próbna

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Ford używane

Samochody używane

 

SZUKASZ  SAMOCHODU? KUP GO KORZYSTNIE I ŁATWO. 


Zobacz pełną ofertę samochodów używanych>>

Zobacz wybrane oferty Wikar na Otomoto>>

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i odkupu samochodów używanych, dzięki czemu pozyskaliśmy szeroką grupę Stałych Klientów.

Nasze atuty to przede wszystkim:

Bogata Oferta samochodów używanych – w naszym komisie znajdują się samochody najpopularniejszych producentów w różnych nadwoziach i wersjach wyposażenia, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Jeśli w chwili obecnej nie posiadamy samochodu, który cię interesuje – zgłoś się do nas a sprowadzimy go dla Ciebie.

Pewne pochodzenie - samochody sprzedawane przez nas są z pewnych i sprawdzonych źródeł. Wykwalifikowany personel, swoją wiedzą motoryzacyjną gwarantuje rzetelną weryfikację każdego samochodu na etapie wprowadzenia do oferty sprzedażowej.

Bogata Oferta samochodów używanych – w naszym komisie znajdują się samochody najpopularniejszych producentów w różnych nadwoziach i wersjach wyposażenia, zarówno osobowe, jak i dostawcze. Jeśli w chwili obecnej nie posiadamy samochodu, który cię interesuje – zgłoś się do nas a sprowadzimy go dla Ciebie.

Pewne pochodzenie - samochody sprzedawane przez nas są z pewnych i sprawdzonych źródeł. Wykwalifikowany personel, swoją wiedzą motoryzacyjną gwarantuje rzetelną weryfikację każdego samochodu na etapie wprowadzenia do oferty sprzedażowej.

Sprawdzony stan techniczny – wszystkie samochody znajdujące się w naszej ofercie przechodzą kontrolę stanu technicznego,ewentualne usterki są usuwane w serwisie zgodnie ze standardami producenta.
Dodatkowo, na życzenie Klienta oferujemy wykonanie w naszym serwisie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw eksploatacyjnych nabywanych samochodów na preferencyjnych warunkach.
Samochody używane posiadające certyfikaty jakości "Używane OK" są sprawdzone zgodnie z listą kontrolną producenta i dopuszczane do sprzedaży po wykonaniu wszystkich koniecznych czynności naprawczych i przeglądowych. Samochody te mogą zostać objęte programem Gwarancja 12. 

Różnorodna oferta finansowa - współpracując z naszymi partnerami oferujemy szeroką gamę kredytów i leasingów samochodowych,zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Posiadamy konkurencyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania pod względem okresu kredytowania, wpłat własnych oraz uproszczonych procedur .

Szeroka oferta ubezpieczeń - oferujemy atrakcyjne pakiet ubezpieczeniowe lub też ubezpieczenia indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb z uwzględnieniem dotychczasowego przebiegu Twojego ubezpieczenia wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. 

Kompleksowa oferta serwisowa - w serwisie wszystkie usługi wykonywane są przy zachowaniu wysokich standardów obsługi przez wykwalifikowany personel. Podczas wykonywaniu poważnych napraw istnieje możliwość negocjacji cen.

Dodatkowo dla wszystkich naszych Klientów opracowaliśmy specjalny program 5PLUS, dzięki któremu Twój rabat na usługi serwisowe wzrasta,
co roku o 5%.
Dział części zamiennych- proponuje części oryginalne oraz części, których jakość jest porównywalna z oryginalnymi w atrakcyjnych cenach.
Dzięki współpracy z największymi producentami opon (Michelin, Pirelli, Good Year, Continental, Dębica) zapewniamy markowe opony, którym możesz zaufać w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nasi Doradcy Serwisowi pomogą w doborze właściwej opony dla Twojego samochodu a usługa montażu i regulacji może zostać wykonana na poczekaniu.

Jeśli miałeś kolizję drogową – zgłoś się do nas. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności oraz przywrócimy Twój samochodów do stanu sprzed kolizji w naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym.

WIKAR Nowy Sącz
Węgierska 168
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 4444202
kom. 601 889 459
kom. 607 997 994
email: komis@wikar.pl