Ford używane

FORD CONNECT VAN i KOMBI

Ford Transit Connect to wytrzymały, praktyczny i niezawodny pojazd posiadający obszerną przestrzeń ładunkową. W wersji L1 (z krótkim rozstawem osi) są to 3 m3, natomiast w wersji L2 (z długim rozstawem osi) jest to 3,7 m3, z maksymalnym obciążeniem do około 1000 kg ładunku. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu – funkcji klapy w przegrodzie, możliwe jest bezpieczne załadowanie: rur, drabin oraz innych przedmiotów do 3m długości w wersji L1 i do 3,4m długości w wersji L2. 

Wybór zaawansowanych silników benzynowych oraz silników Diesla w połączeniu z 5- lub 6-stopniową przekładnią manualną, bądź sześciostopniową przekładnią automatyczną, pozwala uzyskać wysoki poziom mocy oraz momentu obrotowego oraz znacząco zmniejszyć zużycie paliwa do poziomu 3,8 l/100 km przy emisji CO2 na poziomie 99 g/km.

O Twoje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę w Transicie Connect dbają liczne zaawansowane technologie, m.in. system SYNC 3 z obsługą głosową w języku polskim, Van posiada miejsce dla 2 lub 3 osób a Van z podwójną kabiną i wersja Kombi posiadają 5 miejsc oraz bardzo funkcjonalną przesuwną przegrodę z kraty. Wszystko to umożliwi zabranie wszystkich swoich współpracowników, materiał i sprzęt, by zrealizować każde zlecenie.