Ford używane

FORD COURIER VAN

Ford Transit Courier VAN wydajny, niezawodny i niezwykle ekonomiczny – jak każdy Transit. Wygodny, dostarczający radość z jazdy oraz po brzegi wypełniony praktycznymi rozwiązaniami – jak każdy Ford. 

Kompaktowe wymiary i najmniejszy promień skrętu w swojej klasie idealnie sprawdzają się w zatłoczonym mieście. Jednak mimo jego niewielkich gabarytów, we wnętrzu znajdziesz przestrzeń ładunkową o objętości 2,3 m3 – to aż o 10% więcej niż w innych pojazdach w tej klasie. W opcji ze składaną przegrodą i rozkładanym siedzeniem pasażera można przewozić przedmioty o imponującej długości nawet do 2,59 m.

Dużo przestrzeni znajdą również pasażerowie i kierowca, który ma do swojej dyspozycji całą paletę zaawansowanych technologii, takich jak kamera cofania, czujniki parkowania, układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (Hill Start Assist) czy supernowoczesny system Ford SYNC z obsługą głosową, który pozwala na wykonywanie i odbierania połączeń telefonicznych bez używania rąk*. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że każda podróż jest bezpieczniejsza, wygodniejsza i bezstresowa.

Ford Transit Courier VAN został wyposażony w silniki, które pozwolą Ci podróżować z zyskiem dla portfela i środowiska. To zasługa wielokrotnie nagradzanej jednostki EcoBoost 1,0 l oraz zaawansowanych silników wysokoprężnych Duratorq 1,5 l które zapewniają niezwykle niskie zużycie paliwa, oraz niewielką emisję CO2.