Ford używane

Ford Ecosport

FORD ECOSPORT

PREMIERA ROKU 2018

 

 Nowoczesny, sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii.

Nowoczesny, wyrazisty i sportowy: poznaj nowego EcoSport.

 

 

EcoSport pewność prowadzenia ma w swoim DNA 
Usiądź za kierownicą i ciesz się bogactwem zaawansowanych układów wspomagających kierowcę. Inteligentny napęd na wszystkie koła  zapewnia   wyjątkową kontrolę w zmieniających się warunkach. Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach zapobiega cofnięciu się pojazdu.  Natomiast światła   LED do jazdy dziennej zapewniają doskonałą widoczność – bez kompromisów w kwestii stylu.
*Napęd na wszystkie koła dostępny od maja 2018 r.

 

 

Osiągi i wydajność bez żadnych kompromisów
Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii.
Zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze mocy, osiągów oraz minimalnej emisji zanieczyszczeń. EcoBoost to silnik przyszłości, dostępny już teraz.

Praktyczne oraz inteligentne technologie
Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy, rozwiązują problemy i dostarczają samych korzyści.
Właśnie tak jest w nowym Fordzie EcoSport.
Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze - od inteligentnego napędu na   wszystkie koła, systemu ułatwiającego ruszanie na wzniesieniach, przez technologię obsługi głosowej Ford SYNC 3 i system audio B&O PLAY po   podgrzewane fotele i kierownicę.


 
Poczuj się bezpieczniej

Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi. W Fordzie   EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

 

 


Solidny, a zarazem wyrafinowany

Nowy Ford EcoSport to SUV, który emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym   kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wySolidny, a zarazem wyrafinowany
Nowy Ford EcoSport to SUV, który emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym   kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wyrafinowany, który wyróżni się z tłumu w każdym miejscu i czasie.afinowany, który wyróżni się z   tłumu w każdym miejscu i czasie.

  

Poczuj jego wyjątkowy klimat
Ten pojazd o ergonomicznych kształtach wychodzi naprzeciw potrzebom Twoim oraz pasażerów. Wspaniałe wnętrze nowego Forda EcoSport wręcz   zaprasza, aby ruszyć w drogę.Powierzchnie o czystych, prostych liniach współgrają z praktycznymi elementami designu, akcentując wyjątkową dbałość   o szczegóły.Wsiądź do Forda EcoSport, odpręż się i wygodnie podziwiaj świat z podwyższonej pozycji fotela.

 

 

Układ wspomagania kierownicy, który reaguje na każdą sytuację
Ford EcoSport został wyposażony w układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrycznym (EPAS), który automatycznie dostosowuje się do prędkości.   Podczas jazdy po mieście lub parkowania system ułatwia skręt kół i zapewnia większą zdolność manewru. Przy większej prędkości (np. na   autostradzie) system „usztywnia” kierownicę, dając prowadzącemu poczucie większej kontroli i pewności. EPAS kontroluje teraz również zjeżdżanie z   toru jazdy, uwzględniając boczny wiatr i inne warunki drogowe. W przeciwieństwie do innych systemów, które pracują przez cały czas, innowacyjny   EPAS uruchamia się tylko w razie potrzeby. Dzięki temu zużywa mniej energii i tym samym przyczynia się do niższego zużycia paliwa.

 

  

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe