Ford używane

Ford Focus RS

Ford Focus RS to sportowy hatchback o imponujących osiągach. Wyposażony w zaawansowaną technologię i innowacyjny napęd na wszystkie koła. Samochód, który oferuje niespotykane wcześniej wrażenia z jazdy.

350 KM, prędkość maksymalna 266 km/h!

Opracowany przez zespół Ford Performance, został wyposażony w specjalnie zaprojektowany silnik o pojemności 2,3 litra z turbosprężarką typu Twin Scroll, który w połączeniu z innowacyjnym napędem na wszystkie koła oraz układem TVC poprawiającym stabilność na zakrętach zapewnia przyczepność, zwrotność i nieposkromioną moc.

Design nadwozia Forda Focus RS odzwierciedla jego sportowy styl i wysokie osiągi.

RS ma potężny przedni pas z trapezoidalnym grillem i głębokim przednim splitterem, oferującym największe możliwe wloty powietrza chłodzącego silnik. Szeroka, atletyczna postawa jest podkreślana przez fartuchy boczne i wielkie wloty po obu stronach, które doprowadzają chłodzenie dla tarcz hamulcowych i obejmują pionowe lampy przeciwmgielne.

Tylny pas zdominował wielki dyfuzor, który optymalizuje odpływ powietrza spod samochodu, redukując wznoszenie. Wyrazisty spoiler dachowy jest subtelnie wkomponowany w sylwetkę samochodu dzięki bocznym panelom lakierowanym w kolorze nadwozia i opatrzonym logo RS.

Wszystko to z myślą o ekstremalnych wrażeniach.