Beata Sadowska, Karolina Gorczyca

„Ja się boję w życiu trzech rzeczy”. Karolina Gorczyca – AutentycznE rozmowy w E-Transicie

27.11.2023

W najnowszym odcinku z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” gościem Beaty Sadowskiej jest Karolina Gorczyca – jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, miłośniczka sportów oraz mama. Całą rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

– Jeśli chcielibyście coś w swoim życiu zmienić, ale boicie się wyjrzeć za róg, jeśli macie marzenia, ale coś was powstrzymuje przed złapaniem ich za ogon, jeśli szukacie inspiracji do życia pasją i z pasją, to – mam nadzieję – ta rozmowa w czymś pomoże, na coś Was naprowadzi – tymi słowami Beata Sadowska przedstawiła i powitała Karolinę Gorczycę, która gościła w Mobilnym Studiu E-Transit.

Karolina Gorczyca to wyjątkowo barwna postać polskiej sceny filmowej. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wystąpiła w ponad 30 filmach i serialach, swój debiut aktorski miała w filmie „Korowód” Jerzego Stuhra. Miłośnicy gier mogą ją natomiast znać z wybitnego dubbingu w serii „Tomb Raider”, gdzie użyczyła głosu głównej bohaterce – Larze Croft.

Karolina Gorczyca, Beata Sadowska

Ważnym aspektem w życiu gościa programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” jest sport. Biegi, kolarstwo, pływanie, narty, jazda konna, taniec, sztuki walki czy nurkowanie. W życiu Karoliny Gorczycy nie ma miejsca na nudę. Aktorka startowała również w zawodach triathlonowych, a dzięki uprawianiu sportu pokonuje własne lęki oraz słabości.

– Ja się boję w życiu trzech rzeczy. Wojny, choroby dzieci oraz podwodnych głębin, a głównie rekinów. I pomyślałam sobie – to są trzy moje wielkie strachy. Na pierwsze dwa nie mam wpływu, ale na trzeci – mam. Mogę się zmierzyć z moim największym strachem i lękiem. Zobaczyć, co się wydarzy – tak rozpoczęła się opowieść Karoliny Gorczycy o spotkaniu z rekinem.

Ford E-Transit w mieście

AutentycznE rozmowy w E-transicie to nowy projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza ona gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Do stworzenia Mobilnego Studia E-Transit został wykorzystany Ford E-Transit Van, w odmianie nadwozia L4H3 – najdłuższej i najwyższej wersji w ofercie.  Mobilne Studio E-Transit zostało wyposażone w system, który przekształcił elektrycznego Forda w mobilne źródło prądu 230V. Dzięki temu można zasilać potrzebne urządzenia – światła, kamery itp. niezależnie od miejsca, w którym akurat realizowane są nagrania.

  • Ford E-Transit
  • Ford E-Transit

    Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

    Ford E-TransitFordy Dostawcze


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Wikar Kraków Nowy Sącz

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Wikar Kraków Nowy Sącz