Ford używane

NOWY SĄCZ zobacz więcej >>

 
 
MAPKA DOJAZDU  podkarpacie


Recepcja
pn.-pt. 7.00 do 18.00
sobota 7.00 do 14.00
tel.18 4140414
recepcja@wikar.pl
 

Samochody nowe
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 9.00 do 14.00


 

Marek Krzemień
kom.601281300
tel.18 4140410
marek@wikar.pl 

Rafał Pędzich
kom.603353252
tel. 18 4140426
rpedzich@wikar.pl 


Mariusz Faron

kom.695699696
tel.18 4140412
​mfaron@wikar.pl


Wojciech Gryboś

kom.603807194
tel.18 4140411
wgrybos@wikar.pl


Ubezpieczenia, kredyty, leasingi
pn.-pt. 9.00 do 17.00
sobota 9.00 do 14.00


 

Urszula Hejmej
Finanse
kom. 667997994
tel.18 4140415
uhejmej@wikar.pl

Monika Opoka
Ubezpieczenia
kom: 723303336
tel.18 4140435
mopoka@wikar.pl


Anna Kempa

Ubezpieczenia
tel: 18 4140429
akempa@wikar.pl
 

Serwis mechaniczny
pn.-pt. 8.00 do 18.00
sobota 9.00 do 14.00


 

Marian Łęczycki
kom.601143783
tel.18 4140430
mleczycki@wikar.pl
Artur Sławecki
kom.601510518

tel.18 4140414
aslawecki@wikar.pl

Paweł Florek

kom.691618444
tel.18 4140441
pflorek@wikar.pl

Łukasz Cyba

kom.691689444
tel.18 4140414
lcyba@wikar.pl
   

Części zamienne i akcesoria
pn.-pt. 7.00 do 18.00
sobota 7.00 do 14.00


Szczepan Żmuda
kom.604322212
tel.18 4140432
szmuda@wikar.pl
 

Krzysztof Zygmunt
tel.18 4140432
​kzygmunt@wikar.pl

 
Marcin Orczykowski
tel.18 4140433
morczykowski@wikar.pl
 


Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi

pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 8.00 do 14.00


 

Jacek Borkowski
tel.18 4140421
jborkowski@wikar.pl
 
Wojciech Magiera
kom.609779377
tel.18 4140421
wmagiera@wikar.pl

Zbigniew Żeliszewski

tel.18 4140421
zzeliszewski@wikar.pl

Tomasz Witek

tel. 18 4140421
twitek@wikar.pl


Samochody używane

pn.-pt. 9.00 do 17.00
sobota 9.00 do 13.00


 

Tomasz Sieczko
kom.607997994
tel.18 4444202
tsieczko@wikar.pl
 
Paweł Starczewski
kom.601889459
tel.18 4444202
pstarczewski@wikar.pl
komis@wikar.pl
Mariusz Sawina
kom.504200205
tel.18 4444202
msawina@wikar.pl
 


Wynajem samochodów

pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 9.00 do 13.00


 

Mirosław Łazar
kom.600253613
tel.18 4140421
mlazar@wikar.pl