Ford używane

NOWY TARG zobacz więcej >>

MAPKA DOJAZDU


 

 


Samochody nowe
pn.-pt. 9.00 do 17.00
sobota 9.00 do 14.00


Mieczysław Michalik
kom. (+48) 604372272
tel. (0048) 18 2649300
mmichalik@wikar.pl

Sylwia Szczyrbak
kom. (+48) 507159002
tel. (0048) 18 2613627
sszczyrbak@wikar.pl


Ubezpieczenia, kredyty, leasingi
pn.-pt. 9.00 do 17.00


Mieczysław Michalik
kom. (+48) 604372272
tel. (0048) 18 2649300
mmichalik@wikar.pl
Beata Truty
tel. (0048) 18 2649300
beata@wikar.pl

Serwis mechaniczny
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 8.00 do 14.00



Janusz Ziemianek

kom. (+48) 507159001
tel. (0048) 18 2613621
jziemianek@wikar.pl


Likwidacja szkód komunikacyjnych
pn.-pt. 8.00 do 17.00
sobota 8.00 do 14.00




Jacek Śmietana
kom. (+48) 504 283 524
tel. (0048) 18 2613626
aznnpodhale@wikar.pl


Części zamienne i akcesoria
pn.-pt. 8.00-17.00
sobota 8.00-14.00


 

Piotr Korczak
kom. (+48) 501405263
tel. (0048) 18 2613620
pkorczak@wikar.pl

Wojciech Bizub
tel. (0048) 18 2613620
wbizub@wikar.pl