Ford używane

O nas

 

Ford WIKAR to firma rodzinna, głęboko związaną z regionem, która od momentu powstania za główny cel działalności przyjęła profesjonalną i partnerską obsługę Klientów. Podczas wieloletniej współpracy z czołowym koncernem motoryzacyjnym Ford daliśmy się poznać jako solidny i niezawodny partner, nie tylko pod względem wielkości sprzedaży samochodów, ale również jakości obsługi Klienta. Stałe inwestycje w rozwój firmy przyczyniły się do powstania trzech nowoczesnych obiektów w Nowym Sączu, Nowym Targu i  Krakowie.

Obecnie zatrudniamy  90 osób posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz bierzemy aktywny udział w szkolnych programach edukacyjnych  przygotowania zawodowego młodzieży. Obecnie praktyczną nauką zawodu objętych jest  33 uczniów w specjalnościach  elektromechanik i lakiernik samochodowy. Dzięki stałemu podnoszeniu jakości świadczonych usług możemy poszczycić się kilkunastotysięczną grupą stałych klientów za co wielokrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w kategorii zadowolenia klienta.

 

 

ford salon

 

Pasją właścicieli firmy jest sport. Pod naszą banderą, grają dziecięce i młodzieżowe  drużyny koszykarskie  Towarzystwa Sportowego WIKAR, odnosząc liczne sukcesy i krzewiąc kulturę fizyczna wśród dzieci i młodzieży. Jesteśmy również jednym ze sponsorów Sandecji,świeżo o upieczonego beniaminka ekstraklasy .

Firma Wikar bierze również aktywny udział w akcjach i projektach mających poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz  zmniejszających emisję spalin  i chronić środowisko naturalne.