Ford używane

Praca

19-08-2019r. Praca od zaraz:

Zatrudnimy pracownika na stanowisku: Doradca Klienta Serwisu Blacharsko-Lakierniczego do punktu serwisowego w Nowym Targu.

 Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • biegła obsługa komputera
  • zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy zespołu
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym

Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, znajomość systemu AUDATEX

 Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • umawianie i przyjmowanie samochodów do naprawy,
  • wydanie samochodu po naprawie,
  • komunikacja z klientem poprzez kontakt osobisty/e-mail/telefon/SMS,
  • nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw,
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej do likwidacji szkód,
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, w zakresie likwidacji i rozliczeń szkód komunikacyjnych,
  • dokonywanie kalkulacji kosztów napraw, wycen wartości pojazdów w oparciu o obowiązujące systemy eksperckie (Audatex)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres próbny - 1 miesiąc, kolejna na czas nieokreślony),
  • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,
  • miłą atmosferę,
  • Specjalistyczne szkolenia i certyfikaty.

 CV można składać w siedzibie firmy w Nowym Targu ul. Podtatrzańska 3, lub wysyłać na adres e-mail: wikarpodhale@wikar.pl