Ford używane

PRZEGLĄDY I NAPRAWY POJAZDÓW

 

FORD SERWIS SAMOCHODOWY

 

Nasze Serwisy oferują kompleksową obsługę samochodu. Wszystkie czynności wykonujemy przy zachowaniu najwyższych kryteriów i standardów Forda. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra naszych serwisów służy Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Wystarczy zadzwonić do naszego serwisu, aby umówić się na wizytę. Doradca serwisowy zaproponuje najdogodniejszy dla Ciebie termin przeglądu. Naprawa zostanie wykonana w ustalonym zakresie, cenie i terminie. Po wspólnych oględzinach samochodu na Interaktywnej Recepcji Przejazdowej, właściciel auta, może zrelaksować się w specjalnie wydzielonej części naszego salonu, gdzie czeka na Niego świeża prasa oraz ciepłe i zimne napoje. Równocześnie możesz obserwować, co dzieje się z samochodem, jest bowiem oddzielony od serwisu przeszklonymi, dźwiękoszczelnymi drzwiami.

Dodatkowo wszystkie prace na serwisie są monitorowane i nagrywane przez kamerę przemysłową. W czasie oczekiwania na samochód proponujemy również jazdy próbne nowymi modelami Forda z pracownikami salonu. Możesz skorzystać również z wynajmu samochodu.Po wykonanej usłudze auto zostanie bezpłatnie umyte w naszej myjni ręcznej. Podwójnie skontrolowany samochód będzie na Ciebie czekał razem z przygotowanymi dokumentami do wydania. Podstawowym warunkiem utrzymania samochodu w stanie zapewniającym gwarancję, bezpieczeństwo, oszczędność i przyjazność środowisku są regularne przeglądy techniczne.    
 
Przeglądy pojazdu

Aby samochód pracował jak najdłużej niezawodnie i wydajnie, należy poddawać go okresowemu przeglądowi technicznemu, co najmniej raz w roku lub po osiągnięciu określonego przebiegu. W pełni uzupełniony rejestr serwisowy książki gwarancyjnej zapewni Ci wyższą cenę samochodu w przypadku odsprzedaży pojazdu. 
Wskazówka: Przeglądy powinny być wykonywane w zakresie 1500 kilometrów lub jednego miesiąca od przebiegu/terminu określonego w planie przeglądów danego pojazdu.

 
Naprawy pojazdu 

Wysoka jakość obsługi, którą zapewniamy, przyniesie Ci:

 • spokój ducha
 • trwałość uprawnień wynikających z gwarancji
 • pełny rejestr obsługi pojazdu, zapewniający maksymalną wartość Twojego samochodu przy odsprzedaży.

  Czego możesz oczekiwać  od obsługi pojazdu prowadzonej przez WIKAR: 
    
 • niezwykle konkurencyjnych ofert produktów i usług,
 • dogodnego dla Ciebie terminu obsługi,
 • precyzyjnej ceny za uzgodnioną pracę,
 • dogodnego dla Ciebie terminu odbioru samochodu,
 • szczegółowego objaśnienia faktury i wykonanych prac.

W firmie WIKAR przeprowadzamy również bezpłatne oględziny pojazdu, w których – jeśli chcesz – możesz mu towarzyszyć, sprawdzając, czy wszystkie zalecone prace zostały wykonane.
 

Wikar Nowy Sącz
Tel: 18 4140414
serwis@wikar.pl
Wikar Kraków
Tel: 12 2949494
krakow@wikar.pl
 

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Wypełnij formularz a my się z Tobą skontaktujemy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Nowy Sącz - 18 414 0 414
Kraków - 12 294 94 94
Nowy Targ - 18 264 93 00

Formularz kontaktowy
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >>Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Zabezpieczenie antyspamowe