FORD SERWIS#NieDotykamy

Dla tych, którzy pomimo trudnej sytuacji muszą pozostać "w drodze", opracowaliśmy specjalny program serwisowy #NieDotykamy.

Twój samochód to twoja sterylna twierdza – my nie będziemy jej naruszać! 

Program dotyczy prostych usług serwisowych, usługi wymiany kół oraz przeglądów. Całość będzie wykonane w trybie Express Service na sterylnej serwisowej recepcji przejazdowej. 

Na czym polega usługa #NieDotykamy?

Nasze warsztaty pozostają otwarte, aby pomóc klientom, którzy naprawdę muszą pozostać w drodze, dzięki usłudze #NieDotykamy. Kierowca samodzielnie wjeżdża na recepcję serwisu, która wyposażona jest w bezpieczny podnośnik podłogowy. Kierowca ma do wyboru, pozostanie w swoim pojeździe na czas przeglądu lub opuszczenie swojego pojazdu zamykając drzwi, po czym wychodzi za oszkloną bezpieczną strefę recepcji przejazdowej, gdzie obserwuje swój pojazd. Po opuszczeniu strefy recepcji przez kierowcę do swojej pracy przystępują mechanicy – dzięki systemowi pracy Express Service nie będziesz długo czekał na odbiór swojego samochodu. Po zakończonej naprawie kierowca zostanie poproszony o wyjechanie swoim pojazdem z recepcji. Warto podkreślić, że na daną godzinę umawiany jest tylko jeden klient stąd prosimy o punktualne przybycie, Twoje bezpieczeństwo jest dla Nas priorytetem.


Na życzenie klienta wykonujemy usługę ozonowania samochodu.

Ford Video Check


Ford Video Check to propozycja, dzięki której szybko i wygodnie będziesz mógł komunikować się z serwisem


W trosce o Twoje zaufanie do naszych usług i napraw, wprowadziliśmy nowe narzędzie Ford Video Check.

Chcemy Ci pokazać – i to dosłownie – że jesteś w dobrych rękach i że za każdym razem możesz liczyć na to, że potraktujemy Cię uczciwie i z szacunkiem.

Korzyści dla Ciebie:

  • Ford Video Check wyjaśni wszystkie zidentyfikowane i niezbędne do wykonania prace w Twoim samochodzie
  • Będziesz mógł obejrzeć nagranie z kontroli pojazdu na dowolnym urządzeniu i zdecydować o zakresie prac, które możemy wykonać
  • Zapłacisz tylko za niezbędne prace, usługi i części
  • Nic nie zostanie wykonywane bez Twojej zgody
  • Usługa Ford Video Check jest bezpłatna, wygodna i pozwala Ci o wszystkim decydować


Umów się na serwis

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Wikar Kraków Nowy Sącz

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Wikar Kraków Nowy SączOpinie