FORDPASS CONNECT

FordPass Connect ułatwia podróżowanie

Odkryj zupełnie nowy wymiar interakcji z Twoim samochodem, dzięki specjalnym funkcjom w pojeździe współpracującym ze smartfonem. Efekt? Bezproblemowa łączność podczas każdej podróży.


  • Bezproblemowa łączność

   Znajdujący się w pojeździe hotspot wi-fi oferujący łączność o szybkości do 4G LTE2 sprawia, że nie musisz już wykorzystywać cennego limitu danych na smartfonie, aby pozostać online. Z łatwością podłączaj do hotspotu nawet dziesięć urządzeń, pobieraj swoje ulubione serwisy streamingowe i ciesz się podróżą wraz ze wszystkimi pasażerami swojego pojazdu, tymi starszymi i tymi najmłodszymi. FordPass Connect obejmuje bezpłatny transfer danych przez pierwsze 3 miesiące lub w zakresie 3 GB. Po upływie tego okresu możesz zakupić u operatora Polkomtel (PLUS) pakiety danych na dzień, miesiąc lub nawet rok.

  • Bezproblemowa łączność

  • Aktualne informacje drogowe

   Funkcja Live Traffic co 30 sekund dostarcza aktualne informacje o stanie natężenia ruchu drogowego bezpośrednio do Twojego systemu nawigacji SYNC 3. To nasz najbardziej precyzyjny i aktualny system nawigacji, obejmujący informacje o natężeniu ruchu na wszystkich drogach, nie tylko na głównych trasach. Następnie technologia ta modyfikuje Twoją zalecaną trasę podróży, zależnie od warunków panujących na drodze. W efekcie docierasz na miejsce bez stresu i na czas. Funkcja Live Traffic jest dostępna bezpłatnie wraz z aktywacją modemu FordPass Connect w okresie pierwszych dwóch lat od zakupu.

  • Aktualne informacje drogowe

  • Spokój umysłu

   Premiera w nowym Fordzie Focus: eCall3 to funkcja, która może uratować życie, stworzona, by skrócić czas oczekiwania na pomoc służb ratowniczych w razie poważnego wypadku. Gdy dojdzie do wypadku, FordPass Connect automatycznie wykona połączenie eCall do służb ratowniczych i przekaże im Twoją lokalizację. Możesz także wcisnąć przycisk SOS w pojeździe, aby bezpośrednio skontaktować się ze służbami ratowniczymi, jeśli byłeś(-aś) świadkiem wypadku lub potrzebujesz natychmiastowej pomocy.

  • Spokój umysłu


Łącz się z szeregiem funkcji zdalnych za pomocą aplikacji FordPass

Sparuj aplikację FordPass zainstalowaną na smartfonie z FordPass Connect, aby móc korzystać z jeszcze większej ilości innowacyjnych funkcji.


  • Uruchom silnik z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

   Jeśli Twój pojazd jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, możesz go uruchomić z domu, biura i skąd tylko chcesz. Dzięki takiej funkcji samochód będzie na Ciebie czekał gotowy do drogi, odmrożony i przyjemnie ogrzany zimową porą lub chłodny latem. Funkcja ta automatyczne blokuje drzwi, gdy silnik jest włączony.

  • Uruchom silnik z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz

  • Zdalne zamykanie i otwieranie

   Za pośrednictwem aplikacji FordPass możesz teraz zdalnie zamykać i otwierać pojazd. Dzięki tej prostej funkcji nie musisz już biec z powrotem do pojazdu, aby upewnić się czy zamknąłeś (-aś) drzwi. Za pośrednictwem aplikacji możesz także odblokować drzwi swojego pojazdu osobom trzecim np. koledze aby zabrał z pojazdu zostawione tam dokumenty bez spotykania się z nimi osobiście.

  • Zdalne zamykanie i otwieranie

  • Nigdy już nie zapomnisz, gdzie zaparkowałeś (-aś)

   Bez problemu znajdziesz drogę powrotną do swojego auta zaparkowanego w nieznanym miejscu, mieście lub gdy zwyczajnie zapomniałeś (-aś), na którym parkingu go zostawiłeś (-aś). Mapa w aplikacji FordPass wskaże dokładne lokalizację pojazdu.

  • FordPass GPS

  • Upewnij się, że samochód jest gotowy do drogi

   Funkcja "informacje o pojeździe" umożliwi sprawdzenie poziomu paliwa, ciśnienia w oponach oraz stanu licznika, jeszcze zanim wsiądziesz za kierownicę i ruszysz w dalszą drogę. Wystarczy uruchomić aplikację FordPass, aby upewnić się, że samochód jest gotowy na kolejny etap podróży.

  • Upewnij się, że samochód jest gotowy do drogi

  • Powiadomienia o stanie pojazdu

   Otrzymuj powiadomienia o stanie pojazdu bezpośrednio na smartfona. Aplikacja FordPass spośród wielu przydatnych funkcji może także sygnalizować konieczność wymiany oleju w samochodzie, przepalonej żarówki, a nawet informować o przegrzewaniu się silnika. Powiadomienie dokładnie wskaże zaistniały problem, a w dodatku poda zalecane czynności, które należałoby wykonać. Za pośrednictwem aplikacji możesz ponadto wezwać pomoc drogową lub umówić wizytę w serwisie.

  • Powiadomienia o stanie pojazdu


Aplikacja FordPass

 • Pobierz Ford Pass

  Łącz się z szeregiem funkcji zdalnych za pomocą aplikacji FordPass. Sparuj aplikację FordPass zainstalowaną na smartfonie z FordPass Connect, aby móc korzystać z jeszcze większej ilości innowacyjnych funkcji. Ta rewolucyjna technologia pozwoli Ci np. zdalnie zamykać i otwierać drzwi samochodu, monitorować poziom paliwa, przebieg i ciśnienie powietrza w oponach za pomocą telefonu, korzystać z funkcji geolokalizacji samochodu, możesz też otrzymywać informacje na temat stanu technicznego auta i usługach serwisowych.


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Wikar Kraków Nowy Sącz

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Wikar Kraków Nowy Sącz